Prijsaudit · november 2026

Brevo prijzen 2026: wat elk abonnement je echt kost

Live abonnementspagina's, prijzen van vooraf betaalde credits en beoordelingen van vier reviewplatforms, gecontroleerd op 6 november 2026.

Samenvatting

De prijs van Brevo hangt af van het aantal verzonden e-mails per maand, niet van het aantal contacten dat je opslaat. Het gratis abonnement staat 300 e-mails per dag toe, Starter begint bij $9 per maand en Standard bij $18, terwijl Professional naar $499 springt voor 150,000 verzendingen. Een maand met 20,000 e-mails kost op Starter ongeveer $32 en op Standard $69. G2 geeft Brevo 4.5 uit 5 op basis van 2,749 reviews en Trustpilot 3.8 op basis van 7,251. Ons oordeel is 8.0 op 10: sterke waarde onder 100,000 verzendingen, met accountblokkades en de Professional-sprong als belangrijkste risico's.

8 /10

Brevo is een alles-in-een platform voor e-mail, sms en CRM dat factureert op basis van verzonden e-mails. Dat maakt het goedkoop voor grote lijsten met weinig verzendingen. Een maand met 20,000 e-mails kost op Starter ongeveer $32. G2 geeft het 4.5 uit 5 op basis van 2,749 reviews, maar Professional begint bij $499 en Trustpilot staat op 3.8. Oordeel: 8.0/10. Het beste voor kleine verzenders, zwakker zodra het volume boven 150,000 uitkomt.

Waarde bij laag volume
9/10
Waarde op schaal
7/10
Transparantie van prijzen
8/10
Gratis abonnement
8/10
Gebruiksgemak
8.5/10
Ondersteuning
6.5/10
  • Je betaalt per verzonden e-mail, dus een lijst van 20,000 contacten kan op Starter $32 per maand kosten
  • Het gratis abonnement staat 300 e-mails per dag toe, tot 100,000 contacten en transactionele e-mail
  • Standard voor $18 voegt onbeperkte automatisering, A/B-testen en optimalisatie van het verzendmoment toe
  • Professional begint bij $499 per maand, $320 boven Standard bij 150,000 verzendingen
  • Accountblokkades na een eerste import komen steeds terug op Reddit en Trustpilot
  • Gratis en Starter beperken multichannel-automatisering tot 2,000 contacten

Gratis abonnement, geen creditcard nodig

Methodology

Hoe we deze prijsreview hebben opgebouwd

Version tested
Live prijspagina's, abonnementsvergelijking en pay-as-you-go-pagina van brevo.com, gecontroleerd op 6 november 2026
Test period
2026-11-06 → 2026-11-06
Test categories: Controle van live abonnementen en gebruikslimieten • Prijsladder per verzendvolume • Prijs van vooraf betaalde credits • Samenvoeging van reviews over platforms

Dit is een bureauonderzoek, geen praktijktest met een licentie, en dat zeggen we meteen. Op 6 november 2026 hebben we de live prijspagina van Brevo, de volledige vergelijkingstabel en de pay-as-you-go-pagina geladen en van elk een eigen screenshot gemaakt. We hebben de vergelijkingstabel rij voor rij gelezen. Voor de prijs per verzendvolume hebben we vertrouwd op een gepubliceerde praktijktest van Omnisend, een concurrent. We behandelen die cijfers als controle en noemen de prijzen van de Brevo-pagina waar beide overlappen. Voor de tevredenheid lazen we G2 (2,749 reviews), Capterra (3,092), Trustpilot (7,251), de Shopify App Store-pagina van de Brevo-app en Reddit-threads over blokkades. De reviewpagina van Brevo zelf wordt door de leverancier samengesteld, dus die gebruiken we alleen voor de thema's.

Moet je Brevo in de prijzen opnemen?

YES if you...

  • Nieuwsbriefeigenaars met een grote lijst die een paar keer per maand versturen
  • Kleine webshops die e-mail, sms en transactionele berichten onder een login willen
  • Ontwikkelaars die een SMTP-relay en een API op een gratis abonnement willen

NO if you...

  • Teams die 150,000+ e-mails per maand versturen en middenklasseprijzen verwachten
  • Verzenders die geen risico kunnen nemen op een accountcontrole bij hun eerste campagne
  • Shopify-merken die diepgaande e-commercesegmentatie uit de doos willen
Brevo-prijzen

Brevo-prijzen: de vijf niveaus en wat elk niveau ontgrendelt

Maandprijzen in USD, met de prijs bij jaarlijkse betaling (10% korting) in de perioderegel. Instapprijzen beginnen bij het laagste verzendniveau.

Free

$0 voor altijd, zonder creditcard

Voor zelfstandigen en tests

  • 300 e-mails per dag
  • Tot 100,000 contacten
  • Transactionele e-mail en SMTP-relay
  • Drag-and-drop-editor en AI-contentgenerator
  • Brevo-logo in elke e-mail

Starter

$9 per maand, $8.08 bij jaarlijkse betaling

Voor een gebruiker die regelmatig verstuurt

  • Vanaf 5,000 e-mails per maand, tot 100,000
  • Geen dagelijkse verzendlimiet
  • Geavanceerde segmentatie en formulieren
  • Logo verwijderen kost een add-on van $10.80 per maand
  • Automatisering beperkt tot 2,000 contacten

Professional

$499 per maand, $449.08 bij jaarlijkse betaling

Voor teams die meerdere kanalen gebruiken

  • Vanaf 150,000 e-mails per maand, tot 10 miljoen
  • 10 gebruikersplaatsen, WhatsApp, pop-ups en mobiele push
  • Contactscoring en AI-segmentatie
  • Telefonische support en 3 uur per jaar hulp bij deliverability

Enterprise

$2,499+ per maand, op maat afgesproken contract

Voor 1M+ contacten en volledige controle over data

  • Beheer van meerdere accounts en eigen objecten
  • Dedicated IP, SSO en SAML inbegrepen
  • Loyalty-engine en synchronisatie met datawarehouse
  • Customer success manager en onboarding op maat

ROI-berekening: Een nieuwsbrief met 20,000 abonnees die vier keer per maand wordt verstuurd, verstuurt 80,000 e-mails. Op Starter is dat ongeveer $74 per maand, of ongeveer $0.93 per 1,000 verzendingen, en op Standard ongeveer $119. Een abonnement is goedkoper dan vooraf betaalde credits zodra je elke maand verstuurt.

Verborgen kosten & valkuilen
  • Logo verwijderen op Starter kost $10.80 per maand, dus de echte instapprijs voor een schone e-mail is ongeveer $19.80
  • Sms-credits worden apart verkocht, vanaf $1.09 per 100 Amerikaanse berichten in de test van Omnisend
  • Sales Essentials begint bij $27.92 per maand en Sales Advanced bij $58.50 per gebruiker bij jaarlijkse betaling
  • Een dedicated IP is een add-on op Professional, ongeveer $251 per jaar per IP in de test van Omnisend
  • SSO en SAML kosten op Professional ongeveer $324 per maand en zijn alleen op Enterprise inbegrepen
De prijspagina

Vier betaalde niveaus, een schakelaar die 10% bespaart

Een groene banner kondigt het gratis abonnement aan, daarna staat de schakelaar al op jaarlijks. Dat is belangrijk: de $8.08 en $16.17 die je eerst ziet, zijn jaarprijzen, met de maandprijs doorgestreept. Enterprise begint bij $2,499 en verwijst je naar de verkoop. Jaarlijkse betaling op Standard bespaart ongeveer $22 per jaar, op Professional ongeveer $599.

  • Jaarlijkse betaling staat standaard geselecteerd
  • Standard draagt het badge Meest gekozen
  • Alleen Professional en Enterprise sturen je door naar de verkoop
Screenshot van de Brevo-prijspagina met de abonnementen Starter, Standard, Professional en Enterprise, november 2026

Klantbeoordelingen op reviewplatforms

Gemiddelde scores zoals ze begin november 2026 op elk platform stonden. Reddit heeft geen score, dus tonen we het dominante thema.

G24.5/52,749 reviews
Capterra4.5/53,092 reviews
Trustpilot3.8/57,251 reviews
Shopify App Store4.8/52,200+ reviews
RedditGemengdblokkade-threads
Abonnementsvergelijking

Waar de grenzen van de abonnementen liggen

De vergelijkingstabel toont de limieten die de abonnementskaarten weglaten. Gratis verstuurt 300 e-mails per dag, Starter gaat tot 100,000 per maand, Standard tot 500,000 en Professional tot 10 miljoen. Multichannel-automatisering is beperkt tot 2,000 contacten op Gratis en Starter. De contactlimieten lopen van 100,000 op Gratis tot 2 miljoen op Professional.

  • 300 per dag op Gratis, 100,000 per maand op Starter
  • A/B-testen en heatmaps beginnen bij Standard
  • Pop-ups, WhatsApp en telefonische support beginnen bij Professional
Screenshot van de vergelijkingstabel van Brevo met maandelijkse verzendlimieten en automatiseringslimieten per abonnement, november 2026
Wat we hebben gemeten

Brevo-prijzen in cijfers

Prijzen komen van de live Brevo-pagina's op 6 november 2026, tenzij de notitie een andere bron noemt. Niets hiervan is gemeten met een licentieaccount.

Verzendlimiet gratis abonnement
300 e-mails per dag ongeveer 9,000 per maand bij een maand van 30 dagen; vergelijkingstabel van Brevo
Goedkoopste betaalde abonnement
$9 per maand Starter bij 5,000 e-mails; $8.08 bij jaarlijkse betaling
Instapprijs Standard
$18 per maand 5,000 e-mails; $16.17 bij jaarlijkse betaling
Instapprijs Professional
$499 per maand 150,000 e-mails; Standard kost $179 bij hetzelfde volume (test van Omnisend)
Kosten van een maand met 20,000 e-mails
$32 vs $69 Starter tegenover Standard, prijsladder van Omnisend
Vooraf betaalde e-mailcredits
$32 per 5,000 e-mails ongeveer $6.40 per 1,000, tegenover $1.80 per 1,000 op Starter; geen vervaldatum
G2-score
4.5 /5 2,749 reviews, 78% vijf sterren, 16% vier sterren
Capterra-score
4.5 /5 3,092 reviews op capterra.com
Trustpilot-score
3.8 /5 7,251 reviews, de laagste van de grote platforms
Installatietijd in een test van derden
28 minuten van aanmelding tot geplande campagne, Omnisend, inclusief 7 DNS-records
Wat toont de openbare prijspagina voordat je een account aanmaakt?
Vier betaalde niveaus met de jaarschakelaar al aan, doorgestreepte maandprijzen en een banner voor het gratis abonnement. Starter, Standard en Professional tonen een prijs; Enterprise start bij $2,499.
Brevo-prijspagina met de jaarschakelaar geselecteerd, november 2026
Welke limieten voegt de vergelijkingstabel toe die de abonnementskaarten verbergen?
Verzendingen per abonnement (300 per dag, 100k, 500k, 10M), de automatiseringslimiet van 2,000 contacten op Gratis en Starter, een gebruiker op Gratis en Starter, en de contactplafonds per abonnement.
Vergelijkingstabel van Brevo met verzend- en gebruikerslimieten, november 2026
Hoe worden vooraf betaalde e-mailcredits geprijsd voor incidentele verzenders?
De pay-as-you-go-pagina noemt $32.00 voor 5,000 e-mails, zonder dagelijkse verzendlimiet, zonder Brevo-logo en zonder vervaldatum.
Brevo-pagina pay as you go met 5,000 vooraf betaalde e-mailcredits voor $32, november 2026

Voor- en nadelen

Pros

  • Facturatie volgt verzendingen, niet de lijstgrootte Een reviewer op G2 zet dit af tegen Mailchimp en ActiveCampaign. Bij een grote lijst die licht wordt gemaild, blijft de rekening laag.
  • Een gratis abonnement met echte limieten waarop je kunt plannen 300 e-mails per dag, 100,000 contacten, transactionele e-mail en een SMTP-relay kosten niets, wat past bij tests en kleine verzenders.
  • Ruime functieset onder $100 per maand Standard voor $18 bevat onbeperkte automatisering, A/B-tests, AI-verzendmoment en heatmaps, die andere tools op duurdere abonnementen zetten.

Cons

  • Professional kost $499 per maand, $320 boven Standard bij 150,000 verzendingen De stap van $179 naar $499 koopt WhatsApp, pop-ups, 10 gebruikersplaatsen en telefonische support. Veel teams hebben alleen het volume nodig.
  • Accounts worden geblokkeerd na een eerste import of eerste verzending Reddit-threads beschrijven een blokkade binnen een uur na het uploaden van een lijst en een schorsing bij een bounce-ratio van 0.05%. Trustpilot-reviewers herhalen het.
  • Instapabonnementen beperken automatisering tot 2,000 contacten Gratis en Starter staan multichannel-automatisering alleen toe tot 2,000 contacten, dus bij een grote lijst heb je Standard nodig voordat workflows voor iedereen werken.
  • Support hangt af van je abonnement en kan traag zijn Onder Professional alleen support via e-mail. In de test van Omnisend duurde een ticket over het koppelen van een Shopify-account 19 uur en 17 minuten.
Oordeel

Eindoordeel

8 /10

De prijsstructuur van Brevo is eerlijk en onderaan royaal. Afrekenen op basis van verzonden e-mails beloont iedereen met een grote lijst en een bescheiden schema, en de cijfers kloppen: $9 voor het eerste betaalde niveau, $18 voor automatisering en testen, en een gratis abonnement dat voor een echte nieuwsbrief werkt. G2 en Capterra geven beide 4.5 uit 5.

De zwakke punten zijn concreet. Professional is een stap van $499 die kanalen bundelt die de meeste verzenders niet nodig hebben, Trustpilot staat op 3.8, en de verhalen over blokkades zijn te consistent om ze te negeren. Importeer schone data en reken erop dat je contact moet opnemen met support als je eerste campagne wordt tegengehouden.

Koop het als je minder dan 150,000 e-mails per maand verstuurt en e-mail, sms en transactionele berichten op een plek wilt. Kijk elders als je diepgaande e-commercesegmentatie nodig hebt, of als een geblokkeerd account in je lanceringsweek meer kost dan de $30 per maand die je bespaart.

Waarde bij laag volumeWaarde op schaalTransparantie van prijzenGratis abonnementGebruiksgemakOndersteuning en accountveiligheid
  • Waarde bij laag volume 9/10 $32 voor 20,000 e-mails op Starter
  • Waarde op schaal 7/10 $499 Professional-stap bij 150,000 verzendingen
  • Transparantie van prijzen 8/10 Openbare cijfers, maar de jaarschakelaar staat standaard aan
  • Gratis abonnement 8/10 300 e-mails per dag, 100,000 contacten
  • Gebruiksgemak 8.5/10 28 minuten van aanmelding tot geplande campagne in een test van derden
  • Ondersteuning en accountveiligheid 6.5/10 Blokkade-meldingen op Reddit en Trustpilot
Bekijk alternatieven

Veelgestelde vragen over Brevo-prijzen

Hoeveel kost Brevo per maand?
Brevo heeft een gratis abonnement, Starter vanaf $9 per maand, Standard vanaf $18, Professional vanaf $499 en Enterprise vanaf $2,499. Bij jaarlijkse betaling krijg je 10% korting, dus Starter wordt $8.08 en Standard $16.17.
Rekent Brevo per contact of per e-mail?
Per verzonden e-mail. De prijs van het abonnement hangt af van het verzendvolume per maand, met per niveau een contactplafond, zoals tot 500,000 contacten op Standard. Dat is het belangrijkste verschil met Mailchimp of ActiveCampaign.
Hoeveel kosten 20,000 e-mails per maand bij Brevo?
In de prijsladder van Omnisend kosten 20,000 e-mails ongeveer $32 per maand op Starter en $69 op Standard. Controleer de live keuzeknop op de prijspagina van Brevo, want volumeniveaus kunnen veranderen.
Kan ik het Brevo-logo gratis verwijderen?
Nee. Het logo blijft op het gratis abonnement en op Starter, tenzij je een add-on van $10.80 per maand betaalt. Standard en hoger verwijderen het logo als onderdeel van het abonnement.
Waarom is Brevo Professional zo duur?
Het begint bij $499 per maand voor 150,000 e-mails en bundelt 10 gebruikersplaatsen, WhatsApp, pop-ups, mobiele push, contactscoring en telefonische support. Bij 150,000 e-mails kost Standard $179, dus het verschil is $320.
Zijn de Brevo-reviews betrouwbaar?
Grotendeels wel. G2 geeft 4.5 uit 5 op basis van 2,749 reviews en Capterra 4.5 op basis van 3,092, terwijl Trustpilot lager staat met 3.8 op basis van 7,251. Klachten concentreren zich op accountblokkades en trage support.

Updatelog

  1. Eerste publicatie: live prijzen, vergelijking van abonnementen en pay-as-you-go-audit, plus samenvoeging van reviews van G2, Capterra, Trustpilot, de Shopify App Store en Reddit.